Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu


Vizyon: Bütün üyelerimize ve davetlilerimize, iyi ve güleryüzlü hizmeti çağdaş yaşam normlarına uygun olarak sunabilmek ve bu doğrultuda örnek gösterilen ve bilinen bir kurum haline gelebilmektir.

Misyon: HER GÜN YENİDEN DEĞERLENDİREREK ÜYELERİMİZE EN İYİ KONAKLAMA, EN İYİ RESTAURANT EN İYİ KAFETERYA HİZMETİNİ VEREREK TAKDİRLERİNİ KAZANACAĞIZ.

Başarılar:

Pansiyon Bilgileri:
Saatler:
Isınma: DOĞALGAZ KALORİFER.
Bağlantı: ADSL
Yabancı Dil:
Lojman: 0 -
Sportif Etkinlikler:
Bilimsel Etkinlikler:
Proje Çalışmaları:

Telefon - 0216 325 64 44

Belgegeçer - (216) 325 3169

Eposta - Göndermek için tıklayınız

WEB - https://adilesultankasriogretmenevi.meb.k12.tr

Adres - Altunizade Mah. Tophanelioğlu Cad. No19/4 Üsküdar, İstanbul 34662

Toplantı Salonu :1
Kütüphane Kitap Sayısı :100
Öğretim Şekli :

Yerleşim Yeri - ÜSKÜDAR ADİLE SULTAN KASRI ÖĞRETMEN EVİ VALİDEBAĞ KORUSU İÇERİSİNDE TOPHANELİOĞLU CADDESİ ÜZERİNDE BULUNUR.

Adres - Altunizade Mah. Tophanelioğlu Cad. No19/4 Üsküdar, İstanbul 34662

Ulaşım M5 Üsküdar-Çekmeköy metrosu Altunizade istasyonunda inerek 7 numaralı çıkışı kullanılarak 5 dakika yürüme mesafesindedir. Metrobüs Altunizade istasyonunda inerek 7 numaralı çıkışı kullanılarak 5 dakika yürüme mesafesindedir. Üsküdar sahilden 6 hat numaralı İETT otobüsleri ile, Kadıköy , Üsküdar ve Ümraniye ilçelerinden gelen ve Altunizade(Koşuyolu) mahallesinden geçen tüm otobüs ve minibüsler ile kurumumuza ulaşım sağlayabilirsiniz. 11T Numaralı İETT hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

İl/İlçe Merkezine Uzaklık ÜSKÜDAR´A 4 KM UZAKLIKTA, SÜRE OLARAK KADIKÖY´E, ÜSKÜDAR´A, ACIBADEM VE ALTUN İZADE METROBÜS DURAKLARINA 10 DAKİKA MESAFEDE BULUNMAKTADIR.